משטחי גרניט פורצלן

שיש TOP מצוידת בטכנולוגיית ייצור משוכללת וחדשנית וכן מעבדת סוגים שונים של משטחים תוך עמידה בזמנים ,דיוק, ומקצועיות.
משטחי העבודה במטבח צברו תאוצה וישנם דגמים וסוגים רבים כיום בשוק, שיש TOP דואגת להיות מעודכנת במשטחים החדישים והמובילים בשוק.
בין המשטחים: משטחי קוורץ כגון אבן קיסר וכן משטחי גרניט שונים כגון: ניאוליט, לפיטק וכו'.

Dekton by Cosentino הינו משטח אולטרה-קומפקטי, תוצר פיתוח בלעדי של מחלקת המחקר והפיתוח של תאגיד Cosentino משטחי Dekton משתייכים לקטגוריה חדשה ומהפכנית של לוחות המיוצרים באמצעות טכנולוגיית הסינטור של Cosentino מדובר בטכנולוגיה תעשייתית המדמה תהליך מטמורפי המתרחש בטבע בטמפרטורות גבוהות ותחת לחץ של 25,000 טון על כל משטח.

משטח גרניט פורצלן באיכות גבוהה במיוחד המתאימה למשטחים, חדרי רחצה וחיפויים. המשטח פותח על ידי החברה המובילה בעולם המשטחים, למינם האיטלקית. 
למינם עמיד בפני שריטות, כתמים וכימיקלים.  ניתן להניח עליו סיר רותח ללא שום חשש. הוא גם עמיד בכל מזג אוויר, לעולם לא דוהה, לא נשחק ולא מאבד ברק.

Sensa By Cosentino הינו משטח גרניט עמיד בפני כתמים, בו מושקעים 15 שנות ניסיון ופיתוח. 
במטרה לעדכן ולהשביח את האבן היפה ביותר שהטבע יכול ליצור, הרחיקו ב- Cosentino עד ברזיל והודו על מנת למצוא מקורות חדשים שיעמדו בקריטריונים מחמירים של מצוינות אסתטית, מראה אלגנטי, ויחד עם זאת מגע אקזוטי עדין וייחודי. משטחים שהטבע יצר במהלך מאות ואלפי שנים

מג'סטיק החלה את פעילותה בשנת 1999 כאשר פיתחה מוצר אבן חדשני שמורכב ממינרלים ייחודיים אשר יובאו בפורמט של סלעים קטנים מכל העולם, ממינרליים אלה החברה יצרה ועדיין מייצרת לוחות שמוכרים היום במונח המקצועי שלהם אבנים חצי יקרות ושנמכרים בעולם תחת המותג:
SEMI PRECIOUS STONE SLABS 

Lapitec הינה חברה איטלקית המתמחה בייצור מוצרים מהפכניים, עמידים ואקולוגיים בתחומי האבן והשיש. Lapitec הינו משטח גרניט פורצלן "בעל גוף מלא" (כל עובי הלוח עשוי מאותו החומר) בעל מראה עיצוב אסתטי ותכונות מכאניות ופיסיות של פורצלן עם האלגנטיות, יכולת תפעול, צבעים וגימורים טיפוסיים של אבן טבעית. המשטחים מתאימים למשטחי עבודה במטבח ובמטבחים חיצוניים, חיפוי קירות פנים וחוץ, משטחים לחדרי רחצה, ריצוף, מדרגות, בריכות וקמינים.

משטחי גרניט פורצלן

שיש TOP מצוידת בטכנולוגיית ייצור משוכללת וחדשנית וכן מעבדת סוגים שונים של משטחים תוך עמידה בזמנים, דיוק, ומקצועיות. משטחי העבודה במטבח צברו תאוצה וישנם דגמים וסוגים רבים כיום בשוק, שיש TOP דואגת להיות מעודכנת במשטחים החדישים והמובילים בשוק. בין המשטחים: משטחי קוורץ כגון אבן קיסר וכן משטחי גרניט שונים כגון: ניאוליט, לפיטק וכו'.

אני רוצה עוד פרטים