ניאוליט

ניאוליט

מג'סטיק החלה את פעילותה בשנת 1999 כאשר פיתחה מוצר אבן חדשני שמורכב ממינרלים ייחודיים אשר יובאו בפורמט של סלעים קטנים מכל העולם, ממינרליים אלה החברה יצרה ועדיין מייצרת לוחות שמוכרים היום במונח המקצועי שלהם אבנים חצי יקרות ושנמכרים בעולם תחת המותג: SEMI-PRECIOUS STONE SLABS בשנת 2013 לאחר שזיהתה החברה צורך הולך וגדל למוצרים של אבן מתועשת איכותית חתמה החברה הסכם ליבוא בלעדי של מוצרי הנאוליט לוחות גרניט הפורצלן המתקדמים בעולם. הנאוליט הינו חומר המיוצר ללא פולימרים ע"י מוצרים טבעיים בלבד בעל תכונות של עמידות גם לפנים וגם לחוץ, הנאוליט עמיד לשימושים השונים גם כחומר ריצוף וחיפוי מהאיכותיים ביותר שקיים במידות גדולות ( 120/360 ואו 150/320) בעוביים של 3 מ"מ 6 מ"מ לחיפוי וריצוף או 12 מ"מ למשטחי עבודה במטבחים. בזכות תכונותיו ועמידותו ובזכות מגוון הטקסטורות והצבעים שלו הופך הנאוליט ותופס מקום של כבוד אצל מעצבים ואדריכלים, אחרי שלוש שנות עבודה ועם מספר הולך וגדל של לקוחות מרוצים שמחה מג'סטיק ג'מסטון להעמיק את הקשר עם חברת THE SIZE יצרנית לוחות הנאוליט וביחד נמשיך לחשוב ולפתח מוצרים ודגמים נוספים לרווחת לקוחותינו.

הנאוליט מיוצר ע"י חברת THE SIZE מספרד שבחזקתה מפעל מהמתקדמים בעולם לייצור משטחי אבן מתועשים, לפיתוח הנאוליט הוקדשו שלוש שנים של מחקר ופיתוח שממשיך כל הזמן על בסיס יומיומי על מנת להמשיך להוביל ולקבע רף חדש למונח אבן מתועשת.

טכנולוגיית הסנטור: שיטה זה מדמה יוצרות של לוחות גרניט טבעיים ע"י העמדת החומר בלחצים ובטמפרטורות גבוהות במיוחד, בשלב הראשון עובר חומר הגלם תחת מחבש שמופעל בו לחץ של עד 400 בר, בשלב השני עובר החומר בתנור עם חום של מעל °1200 מה שהופך את החומר לעמיד ביותר ומתקדם בתחומו.

טכנולוגית גוף מלא: בטכנולוגיה זו מיוצרים הלוחות בצורה כזו שהצבע המרקם והצורה  עובר לכל עובי החומר מה שבעצם יוצר לוח המדמה לחלוטין מוצר טבעי ומאפשר עיבוד של הקנט בדומה לכל מוצר טבעי אחר.

טכנולוגיה NAP) Neolith Airless Pistol) טכנולוגיה שנותנת למשטח מראה מט ונעים למגע.

טכנולוגיה : NDDNeolith Digital Designטכנולוגיה שמאפשרת ע"י הדפס להגיע ללוחות המדמים באופן מושלם כל חומר טבעי, טכנולוגיה זו מיושמת היום ביותר מ 30 דגמים זמינים.

מאפיינים יוצאים מן הכלל

עמיד בטמפרטורות גבוהות
לא נשרף במגע עם אש ולא פולט עשן או חומרים רעילים.

קל
רק 7 ק"ג למ"ר בלוחות עובי 3 מ"מ

עמיד בפני שריטות
עמיד בפני שריטות ושחיקה הודות לקשיחות השטח שלו.

עמיד בפני כיפופים
מודול שבר גבוה עמיד בפני עומסי לחץ ומשקל גדולים.

מתאים לפרויקטים ציבוריים
הודות לקשיחות משטח שלו.

עמיד בפני מים
עמיד בפני מים ונוזלים. עם רמת ספיגה קרובה לאפס.

עמיד בפני קרינה UV
מכיוון שהוא 100% טבעי, הצבע שלו אינו נפגם בחשיפה לשמש או בטמפרטורות קיצוניות.

עמיד בפני קרח וקרות
Neolith אינו ניזוק בעקבות טמפרטורות נמוכות.

קל לניקוי
עמיד בפני חומרי ניקוי כימיים.

היגייני
אינו פולט חומרים מזיקים. מתאים לגמרי למגע עם מזון.

100% טבעי
בלי שרפים. לא פולט שום חומר מזיק לסביבה.

ניתן למחזור ב-100%
עד ל-52% מכל לוח Neolith, מורכב מחומרי גלם ממוחזרים.

לתיאום פגישת ייעוץ מלאו את הפרטים הבאים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם: