משטחי קוורץ

שיש TOP מצוידת בטכנולוגיית ייצור משוכללת וחדשנית וכן מעבדת סוגים שונים של משטחים תוך עמידה בזמנים ,דיוק, ומקצועיות.
משטחי העבודה במטבח צברו תאוצה וישנם דגמים וסוגים רבים כיום בשוק, שיש TOP דואגת להיות מעודכנת במשטחים החדישים והמובילים בשוק.
בין המשטחים: משטחי קוורץ כגון אבן קיסר וכן משטחי גרניט שונים כגון: ניאוליט, לפיטק וכו'.

מאז ומתמיד עמדה חברת אבן קיסר בחזית החדשנות של תעשיית ייצור משטחי קוורץ. בין אם מדובר בפיתוח טכנולוגיות חדשות ותהליכי ייצור המאפשרים לנו ליצור עיצובים פורצי דרך, או בשיתופי פעולה עם המעצבים המובילים בעולם כדי לחשוב על רעיונות חדשים, אבן קיסר עובדת מתוך תשוקה מתמדת לחדשנות. לאורך השנים יצרנו מרקמים וגימורים שונים, כמו גם עיצובים יוצאי דופן שאין דומה להם.

Silestone עשוי 94% קוורץ טבעי, אשר יוצר קשיחות וגמישות יוצאת דופן. זהו משטח מצוין למטבח, חדרי רחצה, ריצוף וחיפוי קירות במספר מינימאלי של חיבורים.

®Silestone הוא משטח קוורץ טבעי המשמש לעיצוב מטבחים וחדרי רחצה המציע יופי ומגוון רחב של גוונים, מאפייניו הבולטים הם מרקמים יוצאי דופן.

 

 

משטחי קוורץ

שיש TOP מצוידת בטכנולוגיית ייצור משוכללת וחדשנית וכן מעבדת סוגים שונים של משטחים תוך עמידה בזמנים, דיוק, ומקצועיות. משטחי העבודה במטבח צברו תאוצה וישנם דגמים וסוגים רבים כיום בשוק, שיש TOP דואגת להיות מעודכנת במשטחים החדישים והמובילים בשוק. בין המשטחים: משטחי קוורץ כגון אבן קיסר וכן משטחי גרניט שונים כגון: ניאוליט, לפיטק וכו'.

אני רוצה עוד פרטים